Medya

Medya iletişim bilgileri

Bir medya sorunuz mu var? Kıtaya ve/veya ülkeye göre arama yaparak Hero Group'u oluşturan farklı ülkelerdeki basın görevlilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Kiminle iletişime geçeceğinizden emin değilseniz, sorgunuzu Hero Group'a gönderin ve sizi doğru kişiyle temasa geçirelim.

İletişim

Hero Group

Karl Roth-Strasse 8
5600 Lenzburg

İsviçre

Stephen Chetcuti - Hero Group Kurumsal İletişim Direktörü
communications@hero.ch
+41 (0) 62 885 5111

Baby Gourmet

1300 8 St SW #402
Calgary, AB T2R 1B2
Kanada
info@babygourmet.com

Beech-Nut

One Nutritious Place
Amsterdam, NY 12010
Birleşik Devletler
+1 800 233 2468

Sunita Adams, Başkan Yardımcısı, Beech-Nut Pazarlama
sadams@beechnut.com

Amanda Ettinger, Tüketici Katılım Müdürü Beech-Nut
aettinger@beechnut.com

erdbär

erdbär GmbH
Eberswalder Straße 6-9
10437 Berlin
Almanya

+49 30 58 58 27 810

Global Export

Karl Roth-Strasse 8
5600 Lenzburg
İsviçre

Stephen Chetcuti - Hero Group Kurumsal İletişim Direktörü
stephen.chetcuti@hero.ch
+41 79 616 1467

Global Export - Asia

Alexander Schulz, Asia Hero Group Kıdemli Satış Müdürü
alexander.schulz@hero.ch

Stephen Chetcuti - Kurumsal İletişim Direktörü
stephen.chetcuti@hero.ch
+41 79 616 1467

Global Export - China

Hero (Shanghai) Trading Co. Ltd.
4236, CITIC Square
1168 West Nanjing Road
Shanghai 200041
P.R. China

Global Export – North America Foodservice

Karl Roth-Strasse 8
5600 Lenzburg
İsviçre

Stephen Chetcuti - Hero Group Kurumsal İletişim Direktörü
stephen.chetcuti@hero.ch
+41 79 616 1467

Hero Benelux

Teteringsedijk 279
Postbus 3243
4800 DE Breda
Hollanda
+31 765 798 000

receptie@hero.nl

Hero Brazil

Hero Brezilya
Avenida Fioravante Piovani, 2600 / Jardim das Laranjeiras - Itatiba, SP - CEP: 13257-700

Jucemara Vieira
Pazarlama Müdürü Hero Brezilya
jucemara.vieira@hero.com.br
0800 774 0400

Hero Czech / Slovakia

Hero Çek
Radlická 751/113e
158 00 Prague 5
Çek Cumhuriyeti
hero@hero.cz
+420 227 031 311

Hero Slovakya
Podzámska 68
949 01 Nitra
Slovakya
+421 377 784 005

Vladimír Kučera - Hero Çek ve Slovakya Ülke Müdürü
vladimir.kucera@hero.cz
+420 608 866 664

Hero Italy

Via Leoni, 4
37121 Verona
Italy
+39 045 806 0900

Carlo Olivan, CFO Hero Italy
c.olivan@hero.it

Hero Middle East & Africa

Arabella Plaza
Building B2 4th Floor
Gamal Abdel Nasser Sq.
3rd District, 5th Settlement
11835 New Cairo
Mısır

Adel Magdi – Hero MEA Kurumsal İletişim Müdürü
adel.magdi@hero.com.eg
+20 122 666 2226

Hero Portugal

Avenida das Laranjeiras 6A
Urbanização da Quinta Grande – Alfragide
2610-097 Amadora
Portekiz

hero.portugal@hero.pt
info@hero.pt

Hero Russia

Poklonnaya Street 3, Building 4, Floor 7
121170 Moscow
Rusya
Tel/Fax: +7 495 374 8084

info@herorus.ru

Hero Spain

Av de Murcia 1
30820 Alcantarilla
Murcia
+34 968 89 89 00

María Dolores Iniesta, İletişim Müdürü Hero İspanya
mdolores.iniesta@hero.es
+34 638 12 46 23

Hero Switzerland

Karl Roth-Strasse 8
5600 Lenzburg
İsviçre
+41 62 885 51 11

Norma Valentinetti, Foodservice Hero İsviçre Pazarlama Müdürü
norma.valentinetti@hero.ch

+41 62 885 53 87

Hero Turkey

Nidakule Göztepe
Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 Kat:14
Kadıköy 34732
İstanbul, Türkiye
+90 216 356 70 70

Merva Özbay, Jr İK Uzmanı Hero Türkiye
merva.ozbay@hero.com.Tr
+90 530 183 3593

MadreNatura

Karl Roth-Strasse 8
5600 Lenzburg
İsviçre

Stephen Chetcuti - Hero Group Kurumsal İletişim Direktörü
stephen.chetcuti@hero.ch
+41 79 616 1467

Organix

The Greenhouse
120-122 Commercial Road
Bournemouth
Dorset
BH2 5LT
Birleşik Krallık
+44 0800 39 35 11

Halkla İlişkiler + Medya İletişim
Ryan Perry, Organix İletişim Müdürü

ryan.perry@organix.com
+44 (0) 788 185 0842

Schwartauer Werke

Schwartauer Werke GmbH & Co. KG
23611 Bad Schwartau
Almanya
info@schwartau.de
+49 451 204 0

Vanessa Krabiell - Schwartau Kurumsal İletişim Takım Lideri
v.krabiell@schwartau.de
+49 451 204 294

Semper

Semper Danimarka
Kirsten Walthers Vej 8, 1. Sal
DK-2500 Valby
info@semper.dk
+45 80 60 74 00

Semper Finlandiya
Lars Sonckin Kaari
10, Stella Nova Binası, 3. Kat
02600 Espoo
kuluttajapalvelu@semper.fi
+358 20 792 8900

Semper Norveç
Henrik Ibsen kapısı 60a,
0255 Oslo
info@semper.no
+47 800 30 580

Semper İsveç
Löfströms Allé 5
172 66 Sundbyberg
+46 8 505 931 00

Basın odası:
www.mynewsdesk.com
https://publish.mynewsdesk.com/se/dashboard

Anne Lindfeldt, Semper Nordic Kurumsal İletişim Müdürü
anne.lindfeldt@semper.se
+46 70 276 10 3

Şunlar da ilginizi çekebilir